Zubní lékař, Maxi DENTA

Cena: 60 000 Kč/mes. 60 000 Kč/mes.
Kontaktná osoba: Bc. Elena Adžiovská
Telefón: +420775775095

Popis

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stále rosteme, chtěli byste růst s námi? Do rozšiřující se praxe hledáme kolegu/ kolegyni. Nabízíme samostatnou práci zubního lékaře v ordinaci, odborné vedení a dohled pro absolventa je zajištěn vedoucím lékařem. Pracoviště je vybaveno soupravami Planmeca a OMS, IO RTG v každé ordinaci, CBCT, vlastní laboratoří, ordinacemi dentálních hygienistek a recepcí. Na našem pracovišti se budete zabývat prevencí, chirurgickou, protetickou, záchovnou a estetickou stomatologií, v případě zájmu implantologií, mikroskopickým ošetřením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaručená mzda + procenta z individuálního výkonu, možnost osobního i profesního růstu, dalšího vzdělávání. Poskytujeme příspěvky na vzdělávání, stravenkový paušál, nabízíme ubytování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním - vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru - zubní lékařství

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz - B

Pozice je vhodná pro absolventa

Tel.: +420775775095

E-mail: ekonom@maxidental.cz

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný lekár/ka
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Česko

Lokalita

Žerotínova 895/5a, Břeclav, Česko

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu