Zubná asistentka/ zdravotná sestra, DELTA med

Cena: 900 EUR/mesiac + bonusy 900 EUR/mesiac + bonusy
Kontaktná osoba: MUDr. Marta Lehotská
Telefón: +421905769165

Popis

Náplň práce

- asistencia pri výkonoch zubného lekára

- vedenie zdravotnej dokumentácie

- úkony spojené s chodom zubnej ambulancie

Zamestnanecké výhody, benefity

priateľský kolektív, zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou profesionálneho a platového rastu, podpora v neustálom vzdelávaní sa ako i ďalšie lákavé benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore - zdravotná sestra, zubná asistentka

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný asistent/ka
Pracovný pomer plný úväzok
Termín nástupu ihneď
Miesto práce Staré Grunty 7a, Karlova Ves

Lokalita

Staré Grunty 7a, Karlova Ves

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu