Zubný lekár/Stomatológ/Partner v stomatologickej klinike, Bio Dent

Cena: od 5 000 €/mes. od 5 000 €/mes. Cena dohodou
Eugen Kubiš
Telefón: +421903603691

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozšírením sieti stomatologických klinik na Slovensku a otvorením novej kliniky v Bratislave hľadáme zubného lekára do nášho týmu. Úplne vybavená ambulancia (Šternweber kresla, recepcia, Cerec systém, 3D Rtg, Mikroskop, 3shape scanner, DSD a td).

Náplň prace: Estetický orientovaná ambulancia(protetika, zachová a endodoncia) a zachovná stomatologia, ortodoncia, implatológia

Chcete pracovať v novej, nadštandardnej klinike. Mladý tím, flexibilná pracovná doba. Chcete sa neustále vzdelávať vo vašom odbore? Pridajte sa k nášmu tímu.

Výhody

- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike

- Nadštandardne vybavenie

- Moderne priestory

- Veľký počet pacientov

- Flexibilná pracovná doba

- Profesionálny tím

- Benefity pre zamestnancov a ich rodinu

- Neustále vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti - 2

Počet rokov praxe - 2

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný lekár/ka
Pracovný pomer plný úväzok
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Bratislava

Lokalita

Bratislava

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu