ZUBNÝ LEKÁR / ČEĽUSTNÝ ORTOPÉD / DENTALNÁ HYIGIENIČKA

Cena: od 4000 / od 4000 / od 1700 €/mes. od 4000 / od 4000 / od 1700 €/mes.
Kontakty:
Telefón: 0903603691

Popis

V súvislosti s rozšírením sieti stomatologických klinik na Slovensku a otvorením novej kliniky v Bratislave hľadáme zubného lekára do nášho týmu. Úplne vybavená ambulancia (Šternweber kresla, recepcia, Cerec systém, 3D Rtg, Mikroskop, 3shape scanner, DSD a td).

Náplň prace: Estetický orientovaná ambulancia(protetika, zachová a endodoncia) a zachovná stomatologia, ortodoncia, implatológia

Chcete pracovať v novej, nadštandardnej klinike. Mladý tím, flexibilná pracovná doba. Chcete sa neustále vzdelávať vo vašom odbore? Pridajte sa k nášmu tímu.

Výhody

- Percentuálna výplata/partner v stomatologickej klinike

- Nadštandardne vybavenie

- Moderne priestory

- Veľký počet pacientov

- Flexibilná pracovná doba

- Profesionálny tím

- Benefity pre zamestnancov a ich rodinu

- Neustále vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe 2

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný lekár/ka, ortodontista/ka, dentálny hygienik/čka
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Bratislava

Lokalita

Bratislava

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu