Zubný lekár, zubná lekárka, Dentoma

Cena: od 1700 €/mes. od 1700 €/mes.
Mgr. Mária Janíková
Telefón: +421911110797

Popis

Radi prijmeme do nášho tímu progresívneho kolegu/kolegyňu. Ak ste zameraný na nové technológie a progresívne postupy pri ošetrovaní poskytneme Vám maximálnu podporu. Je možné nastúpiť aj na skrátený pracovný úväzok na 1-3x 4 hodinové smeny v týždni.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záchovná a protetická stomatológia, vstupné a preventívne prehliadky, endodoncia, ošetrovanie pacientov všetkých vekových kategórii, základná stomatochirurgia. Práca je vhodná pre lekára s praxou aj pre absolventa. Prax je samozrejme výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnosť odborného a kariérneho rastu

- práca s novými a modernými prístrojmi a technológiami

- nadštandardné platové podmienky

- príspevok na školenie/ kurzy

Mzdové podmienky (brutto)

1 700 EUR/mesiac + odmena na základe skutočne odvedeného výkonu, bonusový systém odmien

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore - VŠ vzdelanie v odbore stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- príjemné vystupovanie

- zodpovednosť

- ochota pracovať v tíme

- chuť sa vzdelávať

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný lekár/ka
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Žilina

Lokalita

Vojtecha Spanyola 1757/1, Žilina

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu