Zubný lekár / lekárka, Blaško

Cena: 2 000 - 5 000 EUR/mes + % 2 000 - 5 000 EUR/mes + %
MUDr. Blaško Juraj

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevencia, diagnostika, indikácia ošetrenia a terapia

- výkony záchovnej stomatológie, pedostomatológie a protetiky

- ošetrovanie akútnych stavov

Zamestnanecké výhody, benefity

- vlastná ambulancia, štvorručná práca

- progresívne platové podmienky

- príspevok na školenia a vzdelávanie

- práca v zohratom priateľskom kolektíve a príjemnom prostredí

- pre absolventov komplexné zaškolenie a práca pod vedením skúseného lekára

- práca vlastným tempom s dostatkom času na klienta

- bezplatné ošetrovanie najbližších rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore - zubné lekárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Empatia, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, proklientský prístup, záujem o odborný rast, cit pre detail, zodpovednosť.

Podrobnosti

Pracovné pozície do zubnej ambulancie
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu ihneď
Miesto práce Trnava

Lokalita

Andreja Hlinku, Trnava

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu