Preventista /ka, Dentálny hygienik, White Smile

Cena: od 1 250 €/mes. od 1 250 €/mes.
Peter Kivader
Telefón: +421949248491

Popis

Náplň práce

- Vykonávanie pravidelných vyšetrení pacientov.
- Poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny.
- Odstraňovanie zubného kameňa a pigmentového povlaku.
- Zhotovovanie a vyhodnocovanie röntgenových snímkov.
- Fluoridácia zubov, leštenie zubných náhrad a zubnej skloviny.
- Poskytovanie poradenstva ohľadom prevencie vzniku zubného kazu a s tým súvisiacich ochorení.

Zamestnanecké výhody
Prijemne pracovné prostredie a kolektív, výhodne platové ohodnotenie, možnost ubytovania , moderné vybavenie ambulancie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.7.2021

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
dentálny hygienik, preventista
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Počet rokov praxe - 1
Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady
Nekonfliktnosť, komunikatívnosť, práca v tíme

Podrobnosti

Pracovné pozície do zubnej ambulancie
Pracovný pomer plný úväzok
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Bratislava

Lokalita

Čajakova 25, Bratislava

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu