Zubný lekár/lekárka, DENTAL CARE Dr. Rosa, s. r. o.

Cena: od 4 500 €/mes. od 4 500 €/mes.
Ing. Patricia Heringešová
Telefón: +421903211498

Popis

Máte už svoju pracovnú skúsenosť, chcete samostatne pracovať a zvažujete ako ďalej? Samostatná prax alebo byť partnerom v tíme na kvalitnej klinike ?

Chcete pracovať v nadštandardne vybavenej klinike, nebyť zaťažený byrokraciou, organizáciou samostatnej ambulancie, dlhodobo sa venovať endodoncii, estetickej stomatológie a protetickým prácam? Radi by ste sa vyhli riešeniu zástupov a nákladovosti samostatnej ambulancie počas dovoleniek alebo práceneschopnosti? Máte záujem sa ďalej vzdelávať, prehlbovať si špecializáciu v odbore? Ste samostatne pracujúci zubný lekár? Pridajte sa k nám.

Rôzne formy spolupráce sú možné .

Náplň práce: poskytovať stomatologickú (záchovnú, protetickú , základnú chirurgickú) starostlivosť s dôrazom na pro-klientske správanie voči klientom kliniky.

Ponúkame:

- možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania, prehĺbenia špecializácie vo vybranej oblasti stomatológie

- príspevky na vzdelávanie - školenia, semináre, kongresy

-stabilný finančný príjem

- stabilné pracovné prostredie

- profesionálny a priateľský tím kolegov - odborníkov

- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Výška platu sa odvíja od pracovných schopností zubného lekára.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite nám životopis a vyplnený súhlas so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: heringesova@dentalcare-rosa.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekár, Stomatológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Microsoft Word - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-prax v odbore výhodou

-pro-klientsky prístup

-záujem o ďalší odborný rast

- samostatnosť

Inzerujúca spoločnosť

DENTAL CARE Dr. Rosa je nadštandardne vybavená stomatologická a implantologická klinika, ktorá poskytuje pacientom komplexnú starostlivosť v oblasti implantológie, stomatochirurgie, konzervačnej a protetickej stomatológie.

Nám. Sv. Františka 14

841 04 Bratislava

Podrobnosti

Pracovné pozície do zubnej ambulancie
Pracovný pomer plný úväzok
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Bratislava

Lokalita

Nám. sv. Františka 14, 841 04 Bratislava - Karlova Ves

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu