Zubný lekár, AXIS-DENT, s.r.o.

Cena: od 2 600 €/mes. od 2 600 €/mes.
MUDr. Eva Hrutková
Telefón: +421948303124

Popis

Náplň práce

práca zubného lekára pri kresle

Zamestnanecké výhody

účasť na školeniach platené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore Zubný lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

prax v odbore vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady

precíznosť, práca v tíme, chuť sa ďalej vzdelávať, získať nové zručnosti a rozšíriť si

vedomosti, znalosť maďarského jazyka vítaná

Inzerujúca spoločnosť

Moderná zubná klinika AXIS-DENT so 7 ambulanciami v Dunajskej Strede a Šamoríne - čeľustná ortopédia, zubné lekárstvo, dentoalveolárna chirurgia, implantológia , dentálna hygiena a zubná technika. Hlavným profilom je digitálna čeľustná ortopédia – neviditeľné strojčeky na zuby Invisalign, indirect bonding, iTero scanner, 3 shape scanner, OPG, Tele RTG, CBCT Sirona

3D tlačiareň ASIGA, CAD/CAM systém ZIRKONZAHN.

Podrobnosti

Pracovné pozície zubný lekár/ka
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Dunajská Streda

Lokalita

Veľkoblahovská cesta 1063/5, 929 01 Dunajská Streda

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu