Zubný lekár/lekárka

Cena: Od 2 000 €/mes. Od 2 000 €/mes.
Kontaktná osoba: Matej Opatovský
Telefón: +4..........ukázať

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná stomatológia, s možnosťou výberu špecializácie:
- konzervačná stomatológia
- endodoncia
- protetika
- chirurgia
- implantológia
- celkové anestézie

Viac informácií nájdete aj na našich stránkach: https://www.dental-centrum.sk/

Zamestnanecké výhody, benefity

- moderné a príjemné stomatologické stredisko v centre mesta, dlhodobo zabehnuté.
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- výborné platové podmienky
- profesijný rast pod vedením špičkových odborníkov
- podporu vedúcich pracovníkov v ďalšom profesijnom vzdelávaní
- objednávanie a príjem klientov zaisťuje klientsky servis a recepcia

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme motivovaného absolventa, ktorý má záujem sa rozvíjať a vzdelávať v odbore alebo skúseného stomatológa, ktorý sa bude podieľať na ďalšom úspešnom raste kliniky.

Pokiaľ chcete chodiť do práce radi a mať okolo seba funkčný tím, zašlite nám Vaše CV a my sa Vám ozveme a dohodneme osobné stretnutie.

Máte ešte nejaké otázky? Napíšte nám, radi s Vami Vaše otázky prerokujeme.

Tešíme na prípadnú spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
stomatológia
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vysoko profesionálny a empatický prístup ku klientele
- komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, precíznosť a zodpovednosť
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov
- predchádzajúce skúsenosti sú vítané
- dôslednosť pri plnení úloh
- pozitívny prístup k práci
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zubného lekára
- znalosť anglického jazyka výhodou

Tel.: +421904552034

Podrobnosti

Podkategória pracovné ponuky
Pracovné pozície zubný lekár/ka
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, živnosť
Termín nástupu dohodou
Miesto práce Nové Mesto nad Váhom

Lokalita

Nové Mesto nad Váhom

Ponuky, ktoré by vás mohli zaujať

Zubná sestra / Zubný asistent
Práca1 300 - 1 700 €/mes.
Zubný lekár
Práca3 000 - 5 000 €/mes.