Dentálna hygienička/hygienik

Cena: 1100 - 1200 €/mes. 1100 - 1200 €/mes.
Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: cv@drmartin.sk

Popis

Poď s nami meniť úsmevy už aj v KOŠICIACH hľadáme Dentálneho hygienika/hygieničku. Ak sa nebojíš bojovať so zubným kameňom pomocou moderných technológií, dokážeš meniť žltú na žiarivo bielu a rád/rada pacienta poučíš o tom, ako by sa mohol o svoje zuby starať ešte lepšie, hľadáme práve teba.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie dentálnych hygien, prevencie a bielenie zubov pacientom

- poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny

Zamestnanecké výhody, benefity

- príjemné a moderné pracovné prostredie

- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania: základná mzda + variabilná časť + bonusy

- priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra

- podpora vzdelávania formou rôznych školení

- záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji

- teambuildingové akcie

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa zaslaním CV uchádzajú o nami hľadanú pozíciu.

Kontaktovať na osobný pohovor však budeme iba tých uchádzačov, ktorí čo najpresnejšie splnia naše požiadavky.

Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

študent vysokej školy

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore - Dentálna hygiena

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- odbornosť

- príjemné vystupovanie

- empatický prístup k pacientovi

- precíznosť

Podrobnosti

Podkategória pracovné ponuky
Pracovné pozície dentálny hygienik/čka, dentálny hygienik/čka
Pracovný pomer plný úväzok, živnosť, plný úväzok, živnosť
Termín nástupu dohodou, dohodou
Miesto práce Košice

Lokalita

Košice

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu