Recepčná stomatologickej kliniky

Cena: 1350 €/mes. Počas trojmesačnej skúšobnej doby 1200 €/mes. 1350 €/mes. Počas trojmesačnej skúšobnej doby 1200 €/mes.

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do mladého kolektívu na pozíciu recepčná šikovného, príjemne vystupujúceho, komunikatívneho človeka. Žiadame proklientský prístup a pedantnosť vo svojej práci. Práca na recepcii v stomatologickom centre. Náplň:

- prijímanie telefonátov

- objednávanie klientov

- komunikácia v anglickom jazyku!

- príprava kávy/čaju pre klientov

- administratívne výkony (platby, skenovanie dokumentov, tlač RTG snímkov, faktúr)

- sterilizácia nástrojov

- udržiavanie čistoty v čakárni

- dezinfekcia priestorov čakárne

- vybavovanie pošty

- zhotovovanie rentgenových snímkov 3D/OPG

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na stravu v hodnote 6€/deň, každý tretí piatok voľno, stabilné zamestnanie, 2x ročne dentálna hygiena, pracovný odev.

Svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST (Prečo by ste chceli pracovať na danej pozícii a práve na našej klinike?) prosím pošlite na email: s.alexyova@gmail.com Ak nás Váš životopis zaujme, budeme Vás kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Prosím NEREAGUJTE na ponuku ak nemôžete nastúpiť IHNEĎ a ak neviete komunikovať po anglicky, pri osobnom pohovore bude skúška základov komunikácie v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, proklientský prístup, pedantnosť, pracovitosť, 100% dochádzka do práce, schopnosť organizácie, schopnosť učiť sa nové veci, ktoré sú potrebné k výkonu práce.

Kontakt

E-mail: s.alexyova@gmail.com

Podrobnosti

Podkategória pracovné ponuky
Termín nástupu ihneď, ihneď
Pracovný pomer plný úväzok, plný úväzok
Pracovné pozície iné, iné
Miesto práce Bratislava

Lokalita

Budovateľská 4, Bratislava

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu