Zubný lekár - záskok počas materskej dovolenky, Šamorín

Cena: 3000 - 5000 €/mes. 3000 - 5000 €/mes.
Kontaktná osoba: Miroslav Kohút
Telefón: +421911139259

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubného lekára/lekárku na záskok počas materskej dovolenky. Vhodné aj pre zubára, ktorý si chce privyrobiť - maximálne flexibilná pracovná doba, možnosť pracovať len niektoré dni v týždni (podľa preferencií zubára). Samozrejme, v prípade záujmu ponúkame možnosť aj dlhodobejšej spolupráce.

Zubného lekára/lekárku hľadáme do zabehnutej súkromnej zubnej ambulancie v Šamoríne, neďaleko Bratislavy, s výbornou dopravnou dostupnosťou. Ambulancia má k dispozícii 1 nové moderné kreslo, vybavená je kompletne novým zariadením, vrátane intraorálneho RTG. Nachádza sa v príjemnom prostredí v centre Šamorína, s bezproblémovým parkovaním.

Náplň práce:

- poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo

- moderná stomatológia, protetika, dentálna hygiena, estetika, zákl. chirurgia

Pozícia je vhodná pre lekára s praxou, ale aj pre šikovného absolventa schopného samostatne pracovať. Absolventa/absolventku radi zaučíme. V prípade záujmu píšte na dentafix.sro@gmail.com, prípadne volajte na +421 911 139 259.

Zamestnanecké výhody, benefity

- maximálne flexibilná pracovná doba (možnosť pracovať aj pár hodín denne, podľa preferencií zubára)

- možnosť pracovať len niektoré dni v týždni (podľa preferencií zubára)

- nadštandardné finančné ohodnotenie (fixný plat + percentá z obratu)

- účasť na školeniach platená zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore - zubné lekárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Tel.: +421911139259

E-mail: dentafix.sro@gmail.com

Podrobnosti

Podkategória pracovné ponuky
Termín nástupu dohodou, ihneď, dohodou, ihneď
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu
Pracovné pozície zubný lekár/ka, zubný lekár/ka
Miesto práce Šamorín

Lokalita

Šamorín

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu