Zubný lekár

Cena: 1800 - 2200 €/mes. 1800 - 2200 €/mes.
Drahoslava Kovalčíková
Telefón: +421434205197

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon stomatologickej praxe v závodnom zdravotníckom zariadení .

Ponúkame:

- pri skrátenom pracovnom úväzku alebo práci na dohodu možnosť výberu počtu

odpracovaných hodín v týždni a času ordinačných hodín,

- priestory fungujúcej zubnej ambulancie s plným vybavením,

- možnosť podielu na zisku ambulancie

- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- závodnú zdravotnú starostlivosť,

- stravovanie v závodnej jedálni,

- poskytnutie ubytovania.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu je potrebné zaslať žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s pofesijným životopisom na e-mailovú adresu spoločnosti.

Doplňujúce informácie na č. t. 043/4205197

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore - zubné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Je potrebné, aby uchádzači o zamestnanie boli registrovaní v Slovenskej komore zubných lekárov.

Kontakt

Tel.: +421434205197

E-mail: nabor@zos-vrutky.sk

Podrobnosti

Podkategória pracovné ponuky
Termín nástupu dohodou, dohodou
Pracovný pomer plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu
Pracovné pozície zubný lekár/ka, zubný lekár/ka
Miesto práce Vrútky

Lokalita

Dielenská Kružná II, 038 61 Vrútky

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu