Bělení zubů

Cena: 9 800 9800

Popis

Bělení zubů je oblíbená metoda ošetření jak u laické, tak i odborné veřejnosti. Výrazné zesvětlení zubů je dosaženo při nulové invazivitě ošetření. Nespornou výhodou je příznivá cenová dostupnost, časová a technická nenáročnost. Prezentované postupy jsou proto dobře dostupné pro zubní lékaře i dentální hygienistky a bezpečné pro pacienty.

 

V poslední době došlo k dramatické změně názorů na bělení zubů s ohledem na účinnost, dlouhodobou trvanlivost a bezpečnost ošetření. Změny jsou natolik významné, že můžeme mluvit o vyvracení mýtů, resp. přijetí nových paradigmat. Běžná školení jsou vystavená komerčním zájmům, a proto tyto změny obvykle nereflektují.

 

V rámci našeho nekomerčního školení se dozvíte, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků – nejsvětlejší odstín zubů a také jak zajistit dlouhodobou trvanlivost bělení. Doporučené postupy jsou zaměřeny na jednoduchost a nenáročnost při zachování maximální účinnosti. Součástí prezentace je jak teorie podpořená studiemi a také i celá řada vlastních kazuistik. Kromě těch jednoduchých prezentujeme i komplikované případy, které jsou mnohdy považovány za neošetřitelné či kontraindikované.

 

Neméně zajímavá problematika je bělení jednotlivých zubů a vnitřní bělení. Právě to je značně citlivé na technické provedení a dlouhodobou trvanlivost zákroku. Odborná literatura udává riziko relapsu i přes 50 %, které obvykle souvisí s neoptimálním postupem ošetření. Pomůžeme Vám se zorientovat v problematice takovým způsobem, aby i vnitřní bělení zubů se pro vás stalo spolehlivým a ekonomicky rentabilním ošetřením. Z toho důvodů je součástí školení i krátký workshop.

 

Pomyslnou třešničku na dortu představuje sklovinná mikroabraze a infiltrace skloviny. Tyto minimálně invazivní techniky představují přirozený přechod od neinvazivního bělení zubů k minimálně invazivní stomatologii. V současné době umožnují estetickou rehabilitaci pacientů, který by byli jinak jen obtížné ošetřitelní. Ani v tomto případě neopomínáme praktický přístup a ekonomické hledisko ošetření. Školení je doplněno také o vlastní VIDEA lektora.

Podrobnosti

Typ podujatia Školenia Iné odborné podujatia
Dátum 25.02.2022

Komentáre (0)

TU BUDE VÁŠ KOMENTÁR

  1. Prihláste sa do vášho účtu a pridajte komentár ako odborník. Použite polia nižšie a pridajte komentár ako hosť.
0 znakov
Prílohy (0 / 3)
Zdieľajte svoju polohu